Ovaj drveni znak u obliku vatrogasnog vozila pun je aktivnosti i materijala koji podstiču istraživanje mališana. Lako se pričvršćuje za igralište pomoću čičak traka.
TABLA AKTIVNOSTI VATROGASNA KOLA
Šifra proizvoda:
83180
Kategorije: Drvene igračke, Edukativne igračke
3.900,00 RSD
8 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
8 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,46 kg |
|---|---|
| Brend | LILLIPUTIENS |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 5414834831801 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „TABLA AKTIVNOSTI VATROGASNA KOLA“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.590,00 RSD
SKU:
V10C404H
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793977 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dvostrana dečija drvena tabla na stalku za pisanje i crtanje sa kutijom za odlaganje roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.790,00 RSD
SKU:
TF5806
| Težina | 5,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793441 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena garaža sa stazom I liftom + automobili
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.500,00 RSD
SKU:
1085
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397310857 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzija pakovanja: 46x37x9cm |
Drvena kućica za lutke, led nameštaj
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
HM006391
| Težina | 11,45 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769970032 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73 x 40 x24cm; Dimenzije kućice: 90 x 59 x30cm |
Drvena kuhinja bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK563W
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817000029 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66x35x16 cm, |
Drvena radionica sa alatom 47 elemenata
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ESC-W-033
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769974429 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 44x61x8 cm; Dimenzije radionice: 80cm x 50cm x 29,5cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.