Krenite ka selu i njegovim poljima prelepog divljeg cveća sa ovim stolom za više aktivnosti, na kojem su prikazane sve bebine omiljene životinje sa farme! Zato, hajde da pokrenemo i pomozimo vašem detetu da otkrije 7 aktivnosti na ovom svestranom stolu za aktivnosti, uključujući: 2 životinje koje se mogu složiti na 2 različita načina za razvoj motoričkih veština; lavirint sa patkom koja šeta po svom jezeru, dizajniran da jača koordinaciju ruku i očiju; sklop zupčanika koji beba može da rotira da bi učila o uzroku i posledici, 3 ugrađene kocke za učenje oblika; abakus za razvoj koncentracije i metalni ksilofon sa 2 udarača za razvoj bebinih muzičkih talenata! Ovaj sto za rani razvoj će voditi decu uzrasta od 12 meseci i više od jednog otkrića do drugog u okruženju koje će obožavati! Visina stola: 32 cm. Boja na bazi vode.
TABLA AKTIVNOSTI NA LIVADI
Šifra proizvoda:
J05327
Kategorije: Drvene igračke, Interaktivne drvene kocke
6.300,00 RSD
5 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
5 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2,75 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217353278 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „TABLA AKTIVNOSTI NA LIVADI“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima i dodacima šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.590,00 RSD
SKU:
V12B103
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793946 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima na postolju, za učenje, crtanje i skladištenje plavo-žuta
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
TF6057
| Težina | 5,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793397 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za decu na 3 sprata
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8209
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 6942397341097 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73x40x23 cm; Dimenzije kućice: 90 x59 x30 |
Drvena kućica za lutke sa liftom – malibu residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4118
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397341189 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66 x 41 x 12,5 cm; Dimenzije kućice: 114 x 87 x 32 |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Drvena kućica za lutke sa liftom xxl
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
TL49059
| Težina | 13,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903089069966 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 96 x 37 x 18,5 cm; Dimenzije kućice: 90 x 71 x 32,5 |
Velika drvena kuhinja xxl Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK547
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769971480 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 112,5X37,5X18,5 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.