Tražite zabavnu, izdržljivu drvenu igračku? Ovaj abakus u obliku gusenice će vas osvojiti svojim bukoličkim stilom i edukativnom funkcijom! Pogodan za mališane od 18 meseci, ovaj drveni abakus je idealan za prva otkrića i učenje kako biste rasli sa svojim detetom. Pre svega, beba manipuliše delovima ove igračke za rano učenje s leva na desno, otkrivajući različite nijanse boja. Postoji 10 boja za otkrivanje, od narandžaste do ružičaste, plave i zelene. Kada odraste, koristiće svoj abakus u obliku gusenice da nauči da broji, kao i da izvodi jednostavne operacije poput sabiranja i oduzimanja. Takođe je idealna edukativna igra za učenje razlikovanja desetica i jedinica. Kao što vidite, abakus je odličan način da se stimulišu fine motoričke veštine kod mališana i ojača učenje brojeva kod starijih. Sastavljen od 5 redova od 10 obojenih perli, ovaj abakus u obliku gusenice je napravljen od drveta iz održivo upravljanih šuma, sertifikovanih FSC™. Dugo će pronaći svoje mesto u dečjim sobama i biće pravi adut za vežbanje kod kuće! Ovaj drveni abakus od šenila je deo naše kolekcije Slatka Čaura.
SWC – GUSENICA ABAKUS RAČUNALJKA
Šifra proizvoda:
J04014
Kategorije: Drvene igračke, Edukativne igračke
2.300,00 RSD
23 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
23 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,31 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217340148 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „SWC – GUSENICA ABAKUS RAČUNALJKA“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Drveni alat u torbi,set za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.112,00 RSD
SKU:
V03D150
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734794035 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke sa liftom – malibu residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4118
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397341189 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66 x 41 x 12,5 cm; Dimenzije kućice: 114 x 87 x 32 |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Drvena kućica za lutke sa nameštajem Emma residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8301
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903769974870 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije kućice: 69 x62 x 27cm |
Drvena kućica za lutke, led nameštaj
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
HM006391
| Težina | 11,45 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769970032 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73 x 40 x24cm; Dimenzije kućice: 90 x 59 x30cm |
Drvena radionica sto sa alatom 32 elementa
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
1172
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089063094 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 35x54x10,5 cm; Dimenzije radionice: 75cm x 55 x 33cm |
Velika drvena kuhinja xxl Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK547
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769971480 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 112,5X37,5X18,5 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.