35 lampi u obliku zvezde, dimenzije 28x43x2 cm. Za unutrašnju upotrebu. Napon: 220-240V. Dužina kabla od utikača do zvezde je 145 cm. Božić je vreme šarenih svetala i posebne rasvete, a unutrašnje i spoljašnje osvetljenje je fantastična tradicija sa kojom možemo da se radujemo tim mračnim zimskim danima. Veoma su dekorativne i savršeno će stvoriti božićnu atmosferu u vašem domu.
Svetleća zvezda repatica
Šifra proizvoda:
52-491000
Kategorije: Dekoracija, Nova godina
799,00 RSD
6 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
6 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223524916 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Svetleća zvezda repatica“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
***Božićni patuljak 80 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.899,00 RSD
SKU:
40-740000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407400 |
| Brend | Denis |
Deda Mraz 90 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.899,00 RSD
SKU:
40-748000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407486 |
| Brend | Denis |
Muzički Deda Mraz, 30 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.099,00 RSD
SKU:
40-750000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407509 |
| Brend | Denis |
***Keramički svećnjak 10,5k6,5k11,5 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
399,00 RSD
SKU:
40-850000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223408506 |
| Brend | Denis |
***Keramički svećnjak 15,2k11,8k4,7 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
399,00 RSD
SKU:
40-852000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223408520 |
| Brend | Denis |
***Adventski štand sa svećama 35 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.099,00 RSD
SKU:
41-102000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411025 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.