Od Sidneja do Los Anđelesa, otkrijte mitske spomenike i životinje koje naseljavaju planetu uz ovu kartonsku slagalicu od 100 delova! Budući istraživači i mladi ljubitelji geografije od 6 godina biće oduševljeni. Ilustrovana veoma detaljno, ova prelepa slagalica će pomoći vašem detetu da razvije pamćenje i spretnost. Sa velikim brojem delova, ovo je slagalica koja obećava velike izazove i duge trenutke zabave! Dolazi sa posterom koji služi kao referenca koja će voditi dete kada je prvi put sastavlja. Veoma praktična, slagalica se čuva u lepoj kutiji sa ručkom za lako skladištenje i transport! Ova slagalica je napravljena u Francuskoj koristeći mešavinu FSC™ kartona i mastila na bazi biljaka.
SVET PUZZLE 100 KOM
Šifra proizvoda:
J02607
Kategorije: Igračke, Puzle i društvene igre
2.300,00 RSD
12 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
12 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,34 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217326074 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „SVET PUZZLE 100 KOM“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.099,00 RSD
SKU:
K214017
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Pilsan Umetaljka kocka sa ogledalom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1032783
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032264 |
| Brend | Pilsan |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.