Svemirski brod Sa svetlosnim i zvučnim efektima Dimenzije broda: 10,7 k 10,7 k 26,5 cm Dimenzije pakovanja: 27,8 k 21 k 41 cm Za rad su potrebne 2 k AA baterije koje nisu uključene Namenjeno deci uzrasta 3+
Svemirska raketa set, figure, vozilo
Šifra proizvoda:
63-651000
Kategorije: Akcione figure i roboti, Igračke
3.199,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223636510 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Svemirska raketa set, figure, vozilo“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
Dodirni, oseti i nauči – FELT FUN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000055
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Dodirni i oseti – boje i oblici
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
689,00 RSD
SKU:
p1000057
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936022 |
| Brend | Pertini Books |
Moja velika knjiga o sportu i igrama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.199,00 RSD
SKU:
p1000061
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936060 |
| Brend | Pertini Books |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.