***Ko kaže da vam je potrebna posebna prilika da zapalite sveću u vašim omiljenim svećnjacima? Možete stvoriti posebnu atmosferu u svom domu kad god poželite. Dimenzije – 8k8k20 cm (srebrna boja).
***Svećnjak 8k8k20 cm
Šifra proizvoda:
41-115000
Kategorije: Dekoracija, Nova godina
399,00 RSD
12 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
12 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411155 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „***Svećnjak 8k8k20 cm“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
***Božićni patuljak 80 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.899,00 RSD
SKU:
40-740000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407400 |
| Brend | Denis |
Snežni čovek 72 cm, 2 vrste
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.399,00 RSD
SKU:
40-746000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407462 |
| Brend | Denis |
Novogodišnji-Božićni pliš 72 cm, 2 vrste
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.399,00 RSD
SKU:
40-747000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407479 |
| Brend | Denis |
Deda Mraz 90 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.899,00 RSD
SKU:
40-748000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407486 |
| Brend | Denis |
***Božićna dekoracija LED slika 30*24 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
699,00 RSD
SKU:
40-804000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223408049 |
| Brend | Denis |
***Keramička dekoracija za kuću 17,5k10k9,5 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
40-832000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223408322 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.