Dimenzije kutije 109x69cm
Težina 19,5kg cca
Maksimalna visina prostorije ne sme da prelazi 280cm
Maksimalna nosivost 150kg
Potreban prostor za otvaranje stepenica 65cm (pogledati sliku tehničke specifikacije)
Dolaze bez plasticnih nogica
Bela vrata
Vrata su debljine 33mm
U-Vrednost: 1,1 W/m2K
Austrijske proizvodnje, iz fabrike MINKA
SuperStep Tavanske Merdevine 110x70cm
Šifra proizvoda:
9004875030262
Kategorije: Merdevine, Police i organizacija doma
14.090,00 RSD
41 na zalihama
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
41 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| EAN | 9004875030262 |
| Troškovi dostave | 1000 |
| Rok isporuke | 2-5radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „SuperStep Tavanske Merdevine 110x70cm“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bolzz met polica sa tockicima plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLYER01
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 8606112564755 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz met polica sa tockicima crna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.500,00 RSD
SKU:
BOLPOLYER04
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| EAN | 8606112564786 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz polica bolzz bamboo 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB0003
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564878 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 72cm x30cm x29cm |
Bolzz ugaona polica bamboo 5
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.990,00 RSD
SKU:
BOLBAMB0005
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| EAN | 8606112564915 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 162cm x 42cm |
Čiviluk sa policom za obuću
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YLT-0311EBLACK
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089062516 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | DIMENZIJE: Visina čiviluka: 150cm Širina šipke za vešanje: 107cm Širina osnove: 64.5cm Policu: 62cm x 41cm |
Polica za cveće dark walnut ModernHome
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PJJPS0011D
| Težina | 4,8 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5905817002429 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 69,5 x34 34cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.