Ovaj lagani aluminijski štap s ergonomskim gripom pruža udobnu podršku i stabilnost pri hodanju. Teleskopska drška se lako prilagođava različitim terenima i visinama. Anti-shock dizajn osigurava udobnost i sigurnost svakog koraka._x000D_
_x000D_
PODACI O PROIZVODU:_x000D_
Vrsta: oprema i podrška pri hodanju. _x000D_
U setu: 1x štap za hodanje. _x000D_
Ručka: T-ručka._x000D_
Teleskopska – sklopiva drška. _x000D_
Materijal izrade: aluminij, plastika. _x000D_
Veličina proizvoda: 110 cm._x000D_
_x000D_
Pakovanje: 110x2x2cm. _x000D_
Težina: 337g._x000D_
Štap za nordijsko hodanje, 110 cm
Šifra proizvoda:
22-798000
Kategorija: Oprema za vežbanje
499,00 RSD
42 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
42 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223227985 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Štap za nordijsko hodanje, 110 cm“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Sprava za ravnotežu
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
1.699,00 RSD
SKU:
22-755000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223227558 |
| Brend | Denis |
AB točak jednostruki sa podlogom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.299,00 RSD
SKU:
22-780000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223227800 |
| Brend | Denis |
Fitnes set sa setom elastičnih otpornih traka
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.899,00 RSD
SKU:
22-783000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223227831 |
| Brend | Denis |
S Ručke za sklekove
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
399,00 RSD
SKU:
22-787000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223227879 |
| Brend | Denis |
Ručni vibracioni masažer za telo sa 5 nastavaka, 20W, ModernHome
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
XB-309S-4508
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Sport i putovanja |
| EAN | 5905817008858 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |
MULTIFUNKCIONALNA KLUPA ZA VEZBANJE GYM PRO BOLZZ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
16.750,00 RSD
SKU:
BOLFITGYMPRO-4801
| Težina | 20,65 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Sport i putovanja |
| EAN | 8606035171962 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | BOLZZ |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.