Premium Care Precious Curls omogućava savršene lokne uz izuzetnu zaštitu i praktičnost. Opremljen inovativnim karakteristikama za raznovrsno stilizovanje: mogućnost podešavanja za sve tipove kose, integrisani tajmer koji kontroliše vreme uvijanja i sprečava pregrevanje i ekskluzivna obloga od Kašmir Keratina sa arganovim uljem za savršeno talasastu kosu.
Stajler Rowenta CF3460
Šifra proizvoda:
3121040060155
Kategorije: Nega i lepota, Stajleri i prese
6.370,00 RSD
4 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
4 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040060155 |
| Boja | Bela / Roze |
| Brend | Rowenta |
| Vrsta aparata | Stajler |
| Temperatura | 130°-200° °C |
| Karakteristike | – Broj nivoa temperature: 8; – Prečnik: 25 mm; – Brzina zagrevanja: 45 sekundi; – Podesivo vreme uvijanja pramena kose ( 5/8/10 sec) sa zvučnim signalom; 3 položaja Advanced Care za očuvanje z |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Stajler Rowenta CF3460“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Kamen za piling C301ABE200
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.600,00 RSD
SKU:
8056420223484
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420223484 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Depilator 3BEPI001
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.400,00 RSD
SKU:
8056420221039
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420221039 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Diva Signature fen za kosu DIVA06
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
16.100,00 RSD
SKU:
5060412984850
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412984850 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Diva Signature touch styler DIVA09
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
18.890,00 RSD
SKU:
5060412983112
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412983112 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Wahl Haircut & Beard Clipper
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.190,00 RSD
SKU:
043917963556
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 043917963556 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Diva Signature free stajler DIVA11
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
17.190,00 RSD
SKU:
5060412983136
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412983136 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.