Stajler Remington AS5901 Coconut Smooth
Šifra proizvoda:
5038061138290
Kategorije: Nega i lepota, Stajleri i prese
6.230,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
Nema na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 3+1 godina garancije |
| EAN | 5038061138290 |
| Boja | Roze |
| Brend | Remington |
| Vrsta aparata | Stajler |
| Snaga uređaja | 1000 W |
| Ostalo | – Tretman jonima sa 90% više jona** – Okrugla četka prečnika 30mm – Okrugla četka prečnika 50mm – Kombinovana vlakna četki – 2 podešavanja temperature / 2 brzine izduvavanja I- zduvavanje hlad |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Stajler Remington AS5901 Coconut Smooth“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Kamen za piling C301ABE200
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.600,00 RSD
SKU:
8056420223484
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420223484 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
WAHL lithium Pro LED 1901-0465
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10.200,00 RSD
SKU:
5996415033625
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5996415033625 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Fen za kosu 40.404
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8051772719586
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8051772719586 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Depilator 3BEPI001
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.400,00 RSD
SKU:
8056420221039
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420221039 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Wahl Groomsman Trimmer Cord/Cordless
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.990,00 RSD
SKU:
043917001005
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 043917001005 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Diva Signature free stajler DIVA11
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
17.190,00 RSD
SKU:
5060412983136
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412983136 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.