Stajler Philips BHB887
Šifra proizvoda:
8720689002141
Kategorije: Nega i lepota, Stajleri i prese
19.499,00 RSD
3 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
3 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8720689002141 |
| Boja | Bež |
| Brend | Philips |
| Vrsta aparata | Stajler |
| Karakteristike | – Pametni sistem uvijanja – 2 x više kose odjednom – 95% čvrstine kose – Izuzetno glatka površina za uvijanje – Od ravne do kovrdžave za 8 sekundi – Vreme zagrevanja: 30 sekundi – Automatska rota |
| Funkcije | – 3 podešavanja temperature 170°C, 190°C, 210 °C – 3 podešavanja tajmera 8,10,12 sekundi – Smer uvijanja: Desno – promena pravca – levo – Automatsko isključivanje nakon 60 minuts |
| Oprema | – 1 x Dodatak za čišćenje cevi |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Stajler Philips BHB887“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Wahl Mustache & Beard Battery Trimmer
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
043917002729
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 043917002729 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Trimer za uši i nos SNC101BL
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
990,00 RSD
SKU:
8590669128143
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8590669128143 |
| Brend | SENCOR |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Diva Signature fen za kosu DIVA06
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
16.100,00 RSD
SKU:
5060412984850
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412984850 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Diva Signature touch styler DIVA09
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
18.890,00 RSD
SKU:
5060412983112
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412983112 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Wahl Haircut & Beard Clipper
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.190,00 RSD
SKU:
043917963556
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 043917963556 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Ulje za masinice za šišanje 03310-1102
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.390,00 RSD
SKU:
043917331010
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 043917331010 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.