Balans ploča za ravnotežu i duboki trening mišića. Vežbe se mogu izvoditi u stojećem položaju, čučnjevi. Bez ograničenja! Karakteristike: Balans ploča. Prečnik ploče: 39 cm. Maksimalna nosivost: 80 kg. Materijal: PVC. Sa bočnim ručkama. Dimenzije: 39 x 8 x 39 cm (vkdkv).
Sprava za ravnotežu
Šifra proizvoda:
22-755000
Kategorija: Oprema za vežbanje
1.699,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223227558 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Sprava za ravnotežu“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AB točak jednostruki sa podlogom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.299,00 RSD
SKU:
22-780000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223227800 |
| Brend | Denis |
Štap za nordijsko hodanje, 110 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
22-798000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223227985 |
| Brend | Denis |
Fitness steper za aerobic
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
GB-AS-SML-1219
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Sport i putovanja |
| EAN | 5903769973163 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |
Višenamenska pilates reformer daska, sklopiva, sa LCD ekranom i ekspanzerima, ModernHome
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
GB-PL-01-4502
| Težina | 4,5 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Sport i putovanja |
| EAN | 5905817008018 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |
Balans platforma sa ekspanzerima, Half Ball balans trener + pumpa, ModernHome
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
GB-BS058-SB-4503
| Težina | 4,5 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Sport i putovanja |
| EAN | 5905817008001 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |
Ručni vibracioni masažer za telo sa 5 nastavaka, 20W, ModernHome
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
XB-309S-4508
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Sport i putovanja |
| EAN | 5905817008858 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.