Požurite! Sve počinje u kuhinji! Užurbani smo dok spremamo savršen obrok za mamu i tatu! Sa ovim prelepim kuhinjskim setom, deca od 3 godine će voleti da sami spremaju jela! Da bi im pomogla da postanu odlični kuvari, ova kuhinja, napravljena od prirodnog drveta i ukrašena u plavim i sivim tonovima, dolazi sa velikim izborom dodataka, uključujući kuke za kačenje kašike za špagete i metalne lopatice, metalnu šerpu i 2 kutije kartonske hrane za svačije omiljene namirnice iz ormarića: testeninu i sir. Okrenite 2 rotirajuća dugmeta da biste uključili indukcione ploče za kuvanje, uz zvučne efekte! Ova dečija kuhinja je takođe opremljena rernom, ormarićem sa magnetnim vratima, sudoperom od nerđajućeg čelika i satom. Ova prelepa igračka iz mašte dolazi sa 5 različitih dodataka, ukrašenih nežnim motivima perja. Visina radne ploče: 50 cm Dimenzije: 53 x 30 x 78 cm. Ovaj proizvod je napravljen od FSC®-sertifikovanog i drugih kontrolisanih materijala.
SPORET NEZNIH BOJA
Šifra proizvoda:
J06608
Kategorije: Drvene igračke, Kuhinje
14.690,00 RSD
4 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
4 na zalihama
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 7,61 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217366087 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „SPORET NEZNIH BOJA“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečiji drveni set za čaj i kafu sa dodacima belo-sivi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.496,00 RSD
SKU:
V10B318B
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793939 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima na postolju, za učenje, crtanje i skladištenje plavo-žuta
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
TF6057
| Težina | 5,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793397 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena garaža sa stazom I liftom + automobili
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.500,00 RSD
SKU:
1085
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397310857 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzija pakovanja: 46x37x9cm |
Drvena kućica za lutke, led nameštaj
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
HM006391
| Težina | 11,45 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769970032 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73 x 40 x24cm; Dimenzije kućice: 90 x 59 x30cm |
Drvena kuhinja xxl sa veš mašinom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TL18061
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089065586 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 96,5×34,5×18,7 cm; Dimenzije kućice: 92cm x 74,5 x 22,5cm |
Drvena radionica sa alatom 47 elemenata
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ESC-W-033
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769974429 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 44x61x8 cm; Dimenzije radionice: 80cm x 50cm x 29,5cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.