Kod kuće, svako ima svoju kuhinju! A kako bi deca mogla da uživaju u imitiranju odraslih koji pripremaju dobru hranu, volimo da njihova igračka kuhinja bude što realističnija! To je slučaj sa ovim prelepim drvenim šporetom za makarone, sa njegovim nežnim bojama i lepim dezenima! Savršeno prilagođena deci uzrasta od 3 godine i više, ova prelepa imitacija igračke uključuje mnoštvo karakteristika i dodataka: drvenu kuku za kačenje 2 metalne kašike, 1 metalni tiganj i 2 kartonske konzerve za hranu (grašak i šećer) koje se postavljaju na male police. Zahvaljujući ovom kompletnom šporetu, deca će takođe moći da se zabave sa rernom i njena 2 rotirajuća dugmeta sa zvučnim efektima, 2 indukcione ploče, ormarićem sa magnetnim vratima, sudoperom od nerđajućeg čelika i satom za praćenje pečenja čokoladne torte! Dakle, da li ste spremni da uživate u kulinarskim kreacijama svog deteta? Visina radne ploče: 50 cm (19,7 inča). Ovaj proizvod je napravljen od FSC® sertifikovanog i drugih kontrolisanih materijala.
SPORET MACARON
Šifra proizvoda:
J06567
Kategorije: Drvene igračke, Kuhinje
12.850,00 RSD
1 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
1 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6,90 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217365677 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „SPORET MACARON“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja sa zvukom, svetlom i priborom za kuvanje belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
15.590,00 RSD
SKU:
V10C493J
| Težina | 11,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793960 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečiji drveni set za čaj i kafu sa dodacima belo-sivi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.496,00 RSD
SKU:
V10B318B
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793939 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
V10C404I
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793984 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Dečija drvena radionica sa alatima, KINDER HOME, plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.399,00 RSD
SKU:
V03D242C
| Težina | 4,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 799588240716 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke blueberry residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4121
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| EAN | 5903089065289 |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 75x50x 10 cm; Dimenzije kućice: 92 x52,3 x27 |
Drveni alat za igru 52 elemenata 1182n
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
1182N
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397311823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 28x16x18 cm, |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.