Dečja kuhinja od jelovog drveta je odlična igračka za male kuvare koja razvija maštu i manuelne veštine. Napravljena od ekoloških materijala, izdržljiva je i estetski privlačna. Kuhinja je opremljena realističnim elementima, kao što su ringle i sudopera, što omogućava deci da se igraju kuvanja u potpunoj bezbednosti. Idealna je za igru u kući i na otvorenom, podstiče kreativnost i dugotrajnu, zanimljivu igru. PAKOVANJE Proizvod je upakovan u transportni karton, a svi elementi su pravilno osigurani kako ne bi došlo do oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 34 × 16,5 × 65,5 cm Težina: 4 kg
Spoljna drvena kuhinja sa dodacima za igru u pesku i blatu 05 – ECOTOYS
Šifra proizvoda:
TL814005-4408
Kategorije: Drvene igračke, Kuhinje, Mega popusti
8.980,00 RSD Originalna cena je bila: 8.980,00 RSD.8.338,00 RSDTrenutna cena je: 8.338,00 RSD.
12 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
12 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817003846 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ECO TOYS |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Spoljna drvena kuhinja sa dodacima za igru u pesku i blatu 05 – ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima na postolju, za učenje, crtanje i skladištenje plavo-žuta
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
TF6057
| Težina | 5,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793397 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Dečija drvena radionica sa alatima, KINDER HOME, plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.399,00 RSD
SKU:
V03D242C
| Težina | 4,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 799588240716 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke sa liftom – malibu residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4118
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397341189 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66 x 41 x 12,5 cm; Dimenzije kućice: 114 x 87 x 32 |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Drvena kuhinja + posudje za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK560
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769979080 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 76×35,5×15,5 cm |
Drvena radionica sto sa alatom 32 elementa
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
1172
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089063094 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 35x54x10,5 cm; Dimenzije radionice: 75cm x 55 x 33cm |
Drvena radionica za decu sto za alat
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.390,00 RSD
SKU:
W03D076E
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769977222 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 31×8,5×56 cm; Dimenzije proizvoda: 66cm x 45cm x 25cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.