Spavaćica za trudnice i dojenje sa drikerima
Materijal: Pamuk
Kratak rukav
Dvostrano kopčanje na drikere
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
1.699,00 RSD
Spavaćica za trudnice i dojenje sa drikerima
Materijal: Pamuk
Kratak rukav
Dvostrano kopčanje na drikere
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | Bebekevi |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Srbija |
| EAN | 8606015427218 |
| Boja | Kajsija, Roze, Siva |
| Veličina | M, L, XL |
Na stanju
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 3800166108506 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | LORELLI |
Na stanju
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 3800166103532 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | LORELLI |
Na stanju
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8606109429463 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | BBO |
Nema na stanju
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8699205310179 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | BABYJEM |
Na stanju
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Brend | Cangaroo |
| EAN | 3800146258078 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |
Na stanju
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Brend | Cangaroo |
| EAN | 3800146270841 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |
Prijavi se na naš newsletter i preuzmi specijalan kupon za popust, saznaj prvi za akcije, nove artikle i najtraženije proizvode za sezonu.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
Još nemate nalog?
Napravi nalog