***Priuštite svom ljubimcu ovaj super mekani jastuk – sofu u obliku šape za maksimalnu udobnost i odmor. Okrugli dizajn je savršen za uvijanje i dremanje. Povišene ivice obezbeđuju sigurnost i podržavaju glavu i vrat, dok ultra meka podloga doprinosi udobnosti i boljem snu. Spoljašnji sloj je napravljen od super mekog PE materijala koji zadržava toplotu, a unutrašnji sloj je ispunjen PE pamukom. Sofa pogodna za većinu kućnih ljubimaca. Karakteristike: Sofa za kućne ljubimce u obliku šape. Veličina L. Materijal: 100% PE spoljni i unutrašnji sloj. Plišan, super mekan, super topao i izdržljiv materijal. Podloga na dnu sa malim profilom protiv klizanja. Sa rajsferšlusom. Može se prati na 30°. Dimenzije: 62 k 68 cm. Dimenzije: 3 k 56 k 60 cm (vkdkv). Bruto težina: 1530 g. Pogodno za manje pse kao što su šnaucer, pudla, ši cu, jorkširski terijer, pomeranac, maltezer itd. Asortiman: razne boje po izboru.
Sofa za kućne ljubimce u obliku šape, veličine L
Šifra proizvoda:
95-530000
Kategorija: Pet program
2.299,00 RSD
16 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
16 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 3850223955307 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Sofa za kućne ljubimce u obliku šape, veličine L“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Wahl Starter Animal Clipper
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.790,00 RSD
SKU:
5996415034455
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5996415034455 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Plisani krevet za kucne ljubimce 60cm svetlo sivi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
MODEL_15294_1-530
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903332008780 |
Ranac za kucne ljubimce BLACK
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ME04-01 BLACK-536
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769978366 |
KAVEZ ZA KUCNE LJUBIMCE 140 BOLZZ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPETBOX-3629
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606112564496 |
TRANSPORTNA TORBA ZA KUCNE LJUBIMCE POSHEST 02
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPETBAGPO2-3917
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606035170361 |
TRANSPORTNA TORBA ZA KUĆNE LJUBIMCE BERN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPETBAGBERN-3920
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606035170392 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.