Smart Robot Vacuum Cleaner Xplorer LX80 § Navigacija: Napredna navigacija sa žiroskopom i mapa u realnom vremenu_x000D_
§ Motor: DC motor bez četkica sa snažnom usisnom snagom do 8000 Pa_x000D_
§ Baterija: Li-ion cilindrična punjiva baterija, 5000 mAh_x000D_
§ Povezivanje: WiFi i daljinsko upravljanje preko Tuya aplikacije, podrška za deljenje uređaja_x000D_
§ Sigurnost: Sistem protiv pada i sistem protiv sudara, izbegavanje prepreka_x000D_
§ Senzor zida: Infracrveni senzor za zid, za kretanje duž zida_x000D_
§ Raspored rada: Funkcija zakazivanja i podešavanja vremena čišćenja_x000D_
§ Punjenje: Automatsko punjenje sa punjačkom stanicom_x000D_
§ Glasovna kontrola: Inteligentno AI glasovno upravljanje, podrška za Google Assistant, Alexa i slično_x000D_
§ Snaga na tepihu: Povećanje pritiska pri čišćenju tepiha_x000D_
§ Prepreke: Dobra sposobnost savladavanja prepreka – do 18 mm, lako savladava nagib od 15°_x000D_
§ Glavna četka: Rotirajuća glavna četka za efikasnije čišćenje_x000D_
§ Stanica za prašinu: Stanica za skupljanje prašine, bez potrebe za kesom za prašinu_x000D_
§ Stanica za punjenje: DA_x000D_
§ Glavna četka: DA_x000D_
§ Bočna četka: 1 par_x000D_
§ 2-u-1 rezervoar: DA_x000D_
§ HEPA filter: DA_x000D_
§ Četkica za čišćenje: DA_x000D_
§ Daljinski upravljač: DA_x000D_
§ Dimenzije: 310 × 310 × 81 mm_x000D_
§ Težina: 2,2 kg_x000D_
§ Posuda za prašinu: 230 ml_x000D_
§ Rezervoar za vodu: 170 ml_x000D_
§ Kapacitet stanice za prašinu: 2,5 L_x000D_
§ Nivo buke: ≤65 dB_x000D_
§ Autonomija rada: 180 / 160 / 120 / 90 min
Smart Robot Vacuum Cleaner Xplorer LX80
Šifra proizvoda:
xp7505
Kategorije: Kućni aparati, Usisivači
23.500,00 RSD
1 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
1 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | Xplorer |
| Rok isporuke | 3 – 5 radnih dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Smart Robot Vacuum Cleaner Xplorer LX80“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ARDES 6S09 APARAT PROTIV INSEKATA 9W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.040,00 RSD
SKU:
AR6S09
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032109900 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S16C APARAT PROTIV INSEKATA 2X8W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.899,00 RSD
SKU:
AR6S16C
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032114560 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EHQ003 APARAT PROTIV INSEKATA 2X6W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.506,00 RSD
SKU:
EHQ003
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299929070 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EKG009 APARAT ZA KUVANJE NA PARI
Mali kućni aparati, Aparati za kuvanje i pečenje, Aparati za sporo kuvanje i kuvanje na pari, Kućni aparati
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.964,00 RSD
SKU:
EKG009
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299954355 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES06-27315 ELEKTRIČNI GRIL RETRO 1300W
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.089,00 RSD
SKU:
ES06-27315
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158027315 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Akvafor bokal Izvor Plavi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.299,00 RSD
SKU:
AF773
| Težina | 2,1 kg |
|---|---|
| Brend | aquaphor |
| Kapacitet | 2,8l |
| EAN | 4744131012773 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.