Smart Robot Vacuum Cleaner Xplorer LX40 § Navigacija: Napredna žiroskopska navigacija sa mapom u realnom vremenu_x000D_
§ Motor: DC motor bez četkica koji pruža snažno usisavanje do 8000 Pa_x000D_
§ Baterija: Litijumska cilindrična punjiva baterija od 5000 mAh_x000D_
§ Funkcija čišćenja: Usisavanje i mokro brisanje (MOP), sa rezervoarom za vodu_x000D_
§ Povezivanje: WiFi i Tuya aplikacija za daljinsku kontrolu, sa podrškom za deljenje uređaja_x000D_
§ Sigurnost: Sistem protiv pada i sistem protiv sudara, izbegavanje prepreka_x000D_
§ Senzori: Infracrveni senzor zida za prepoznavanje zidova i čišćenje uz ivice_x000D_
§ Raspored rada: Funkcija zakazivanja / podešavanja vremena rada_x000D_
§ Punjenje: Automatsko punjenje preko stanice za punjenje_x000D_
§ Glasovna kontrola: Inteligentna AI kontrola, podrška za Google Assistant, Alexu itd._x000D_
§ Snaga na tepihu: Pojačavanje pritiska/snage na tepihu_x000D_
§ Prepreke: Sposobnost savladavanja prepreka do 18 mm, lako se penje na nagib do 15°_x000D_
§ Glavna četka: Rotirajuća glavna četka za efikasnije čišćenje_x000D_
§ Stanica za punjenje: DA_x000D_
§ Adapter: DA_x000D_
§ Glavna četka: DA_x000D_
§ Bočna četka: 1 par_x000D_
§ 2-u-1 rezervoar: DA_x000D_
§ HEPA filter: DA_x000D_
§ Četkica za čišćenje: DA_x000D_
§ Daljinski upravljač: DA_x000D_
§ Dimenzije: 310 × 310 × 81 mm_x000D_
§ Težina: 2,2 kg_x000D_
§ Posuda za prašinu: 230 ml_x000D_
§ Rezervoar za vodu: 170 ml_x000D_
§ Nivo buke: ≤65 dB_x000D_
§ Autonomija rada: 180 / 160 / 120 / 90 min
Smart Robot Vacuum Cleaner Xplorer LX40
Šifra proizvoda:
xp7503
Kategorije: Kućni aparati, Usisivači
16.900,00 RSD
5 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
5 na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | Xplorer |
| Rok isporuke | 3 – 5 radnih dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Smart Robot Vacuum Cleaner Xplorer LX40“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ARDES 6S03 APARAT PROTIV INSEKATA 5W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.332,00 RSD
SKU:
AR6S03
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113402 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S09B APARAT PROTIV INSEKATA 9W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.040,00 RSD
SKU:
AR6S09B
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113433 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S09G APARAT PROTIV INSEKATA 9W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.040,00 RSD
SKU:
AR6S09G
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113419 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S40C APARAT PROTIV INSEKATA 48W
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.831,00 RSD
SKU:
AR6S40C
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032114584 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES PP1603 APARAT PROTIV INSEKATA
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.623,00 RSD
SKU:
ARPP1603
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 8008225016037 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES06-24581 APARAT ZA FILTER KAFU 1000W 1,25L BELI
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.599,00 RSD
SKU:
ES06-24581
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158024581 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.