Slušalice Philips TAH1108BK/00
Šifra proizvoda:
4895229131170
Kategorije: Audio oprema, Zvučnici i slušalice
1.950,00 RSD
10 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
10 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,05 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 4895229131170 |
| Karakteristike | – Osetljivost: 110dB – Sistem: Stereo – Prečnik zvučnika: 30 mm – Tip magneta: Neodimijum – Frekventni odziv: 20Hz – 20KHz – Impedansa: 32 Ω – Maksimalna ulazna snaga: 30mW – Kontrole: Na slušali |
| Brend | Philips |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Slušalice Philips TAH1108BK/00“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CAMRY CR1168 GRAMOFON FM SD MMC USB BLUETOOTH
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
11.900,00 RSD
SKU:
CR1168
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 5902934833899 |
| Brend | Camry |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR IGLA ZA GRAMOFON
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.565,00 RSD
SKU:
IGLA ZA GRAMOFON
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032157 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR HRA1500UEMP MP3 RADIO SA DRVENIM KUĆIŠTEM
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
15.990,00 RSD
SKU:
RSHRA1500UEMP
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800033154 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR PCD435NCD/RD DISKMEN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.673,00 RSD
SKU:
RSPCD435RD
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800031235 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR RCR4635UMPBL PRENOSIVI CD RADIO KASETOFON PLAVI
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
10.499,00 RSD
SKU:
RSRCR4635UMPBL
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800033185 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR TRA2235RD TRANZISTOR
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.915,00 RSD
SKU:
RSTRA2235RD
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800031624 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.