Slušalice bluetooth Xwave MTWS009 white
Šifra proizvoda:
8605062707243
Kategorije: Audio oprema, Zvučnici i slušalice
1.100,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
Nema na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,06 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8605062707243 |
| Karakteristike | – Bluetooth Verzija 5.3 + EDR sa ultra niskom potrošnjom energije – Bluetooth opseg 2.4 Ghz – Radna udaljenost do 10 m – Podrška A2DP1.3/HFP1.6/HSA1.2/AVRCP1.6/D11.3 – Baterija u slušalicama 30 mA |
| Brend | Xwave |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Slušalice bluetooth Xwave MTWS009 white“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ROADSTAR HIF1996D+BT MUZICKI CENTAR
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
26.490,00 RSD
SKU:
RSHIF1996D+BT
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032416 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR HRA700D+ RADIO SA DRVENIM KUĆIŠTEM
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
8.280,00 RSD
SKU:
RSHRA700D+
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032997 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR PCD435NCD/RD DISKMEN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.673,00 RSD
SKU:
RSPCD435RD
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800031235 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR PCD498NMPBK DISKMEN MP3
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.364,00 RSD
SKU:
RSPCD498NMPBK
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032331 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR RCR4635UMPRD PRENOSIVI CD RADIO KASETOFON CRVENI
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10.499,00 RSD
SKU:
RSRCR4635UMPRD
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800033178 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Kettz KT-P300 LED Smart Projektor
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
21.990,00 RSD
SKU:
0KP300
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Ketz |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8605054707343 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.