Set sadrži 6 metalnih kugli i transportnu torbu, što olakšava čuvanje i nošenje, uz dodatke korisne za igru – sve što je potrebno za početak igre odmah nakon raspakivanja. Kugle imaju oznake koje pomažu u dodeljivanju igračima, čime se poboljšava tok igre. Čvrsta konstrukcija osigurava otpornost na udarce i spoljašnje uslove – set je pogodan za razne vremenske uslove. PAKOVANJE Proizvod je upakovan u posebno ojačanu transportnu kutiju, a svi delovi su pravilno fiksirani kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 27 × 19 × 10 cm Težina: 4,5 kg
Set za igru boćanja – Petanque, 6 kugli + kofer i dodaci
Šifra proizvoda:
BS-003-4509
Kategorije: Igračke, Mega popusti, Sportske igračke
3.290,00 RSD Originalna cena je bila: 3.290,00 RSD.3.090,00 RSDTrenutna cena je: 3.090,00 RSD.
33 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
33 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 4,5 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817008940 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | MULTIGARDEN |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Set za igru boćanja – Petanque, 6 kugli + kofer i dodaci“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
MUZIČKI ZEKA BEŽ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.699,00 RSD
SKU:
K218028
| Težina | 0,117 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502180281 |
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Izlet u zoo vrtu
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000059
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936046 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Auto umetaljka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1016292
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031878 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Umetaljka kocka sa ogledalom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1032783
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032264 |
| Brend | Pilsan |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.