Set sadrži 9 elemenata – 5 voćki sa 10 oslikanih facijalnih ekspresija koje prikazuju različita osećanja i 4 postolja različitih boja (žuta, zelena, crvena). Od elemenata mogu se sasaviti limun, ananas, kruška, grožđe i jagoda. Dimenzije pakovanja: Uzrast: 18+ meseci
Set učimo osećanja – voće
Šifra proizvoda:
p1019958
Kategorije: Edukativni i kreativni setovi, Igračke
Set voća- osecanja pomaže deci da razumeju svoje emocije! Mališani uče osnovne socijalno-emocionalih veština i razvijaju fine motoričke veštine dok otkrivaju ovih 5 prijateljskih voćkica. Dvostrano lice svake voćke donosi 10 jedinstvenih emocija – sreća, tuga, ljutlja… Različita tekstura voća podstiče senzornu igru.
Fina motorička zabava: Svaki od Big Feelings Nesting Fruit Friends dolazi sa zabavnim teksturama koje se mogu hvatati koje pomažu deci da ojačaju fine motoričke i senzorne veštine dok se igraju!
3.899,00 RSD Originalna cena je bila: 3.899,00 RSD.3.499,00 RSDTrenutna cena je: 3.499,00 RSD.
Troškovi dostave: 530,00 RSD
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 765023063769 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Learning resources |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Set učimo osećanja – voće“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
MUZIČKI ZEKA BEŽ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.699,00 RSD
SKU:
K218028
| Težina | 0,117 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502180281 |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Konstruktor Veliki blokovi i točkovi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.249,00 RSD
SKU:
p1008634
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
|---|---|
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| EAN | 8693461032516 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.