MAGNETNE KOCKE – 48 DELOVA Namenjeno deci starijoj od 3 godine Set sadrži 48 magnetnih elemenata Omogućava pravljenje 2D i 3D konstrukcija – kuće, vozila, geometrijske figure Sigurna magnetska povezanost za jednostavno i intuitivno sklapanje Uključeni točkovi za pravljenje pokretnih konstrukcija Šabloni sa gotovim konstrukcijama koji podstiču kreativnost Podržava razvoj kreativnosti i prostorne mašte GRADI, STVARAJ I SLOBODNO EKSPERIMENTIŠI Magnetne kocke su savršena igračka za decu koja vole kreativnu konstrukciju i praktično učenje. Zahvaljujući sigurnim ugrađenim magnetima, svaki element se lako povezuje sa drugim, omogućavajući deci da prave i jednostavne i složene konstrukcije bez frustracije. Set uključuje točkove, što omogućava pravljenje pokretnih modela poput automobila ili malih vozila. Sa šablonima koji dolaze uz set, deca mogu odmah početi sa gradnjom ili slobodno eksperimentisati, razvijajući logiku, spretnost i maštu. SPECIFIKACIJE Preporučena starost: 3+ godine U setu: 48 magnetnih elemenata, točkovi, šabloni Težina pakovanja: 0,75 kg Dimenzije pakovanja: 5 × 20 × 27 cm
Set magnetnih kocki za decu – kuća i auto, 48 delova
Šifra proizvoda:
HC397265-4495
Kategorije: Igračke, Konstruktori, Mega popusti
2.450,00 RSD Originalna cena je bila: 2.450,00 RSD.2.290,00 RSDTrenutna cena je: 2.290,00 RSD.
7 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
7 na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5905817008193 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Set magnetnih kocki za decu – kuća i auto, 48 delova“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Auto umetaljka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1016292
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031878 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan daska za peglanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1013425
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031885 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Konstruktor Veliki blokovi i točkovi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.249,00 RSD
SKU:
p1008634
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
|---|---|
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| EAN | 8693461032516 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.