MAGNETNE KOCKE – 87 DELOVA Set sadrži 87 magnetnih kocki dimenzija 2,5 × 2,5 × 2,5 cm, što deci omogućava kreiranje neograničenog broja konstrukcija – od jednostavnih kula do složenih 3D struktura. Ugrađeni magneti olakšavaju povezivanje delova, pružajući brzo i zadovoljstvo igru. Ovo je idealan način za podršku razvoju prostorne mašte, logičkog razmišljanja i motorike. Kocke su namenjene deci starijoj od 3 godine. Set takođe uključuje šablone sa gotovim konstrukcijama. PAKOVANJE Proizvod je upakovan u šarenu kutiju, a svi delovi su pravilno osigurani kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 5 × 14 × 21 cm Težina: 0,4 kg
Set magnetnih kocki za decu – 87 delova
Šifra proizvoda:
HC713654-4493
Kategorije: Igračke, Konstruktori, Mega popusti
3.990,00 RSD Originalna cena je bila: 3.990,00 RSD.3.700,00 RSDTrenutna cena je: 3.700,00 RSD.
7 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
7 na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5905817008469 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Set magnetnih kocki za decu – 87 delova“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.099,00 RSD
SKU:
K214017
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Pilsan Moj prvi voz set
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
p1030928
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032288 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Flow Amsterdam noćna lampa Luna, 20x8x11cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.880,00 RSD
SKU:
jb22006035
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Flow Amsterdam |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | BASIC |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |
LORELLI MUZICKA VRTESKA – WILD ANIMALS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
mcg10310250000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | LORELLI |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.