MAGNETNI KOCKE – 142 DELA Set sadrži 142 magnetne kocke dimenzija 2,5 × 2,5 × 2,5 cm, što omogućava deci da kreiraju beskonačne konstrukcije – od jednostavnih kula do složenih 3D struktura. Ugrađeni magneti olakšavaju povezivanje delova, pružajući brzo i zadovoljavajuće iskustvo igranja. Ovo je odličan način za razvoj prostorne mašte, logičkog razmišljanja i motorike. Kocke su namenjene deci starijoj od 3 godine. Set takođe uključuje šablone sa gotovim konstrukcijama i figurice dinosaura. PAKOVANJE Proizvod je upakovan u šarenu kutiju, a svi delovi su pravilno osigurani kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 4 × 25 × 42 cm Težina: 1 kg
Set magnetnih kocki za decu – 142 dela, kocke i dinosaurisi
Šifra proizvoda:
HC713651-4491
Kategorije: Igračke, Konstruktori, Mega popusti
6.650,00 RSD Originalna cena je bila: 6.650,00 RSD.6.200,00 RSDTrenutna cena je: 6.200,00 RSD.
4 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
4 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5905817008421 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Set magnetnih kocki za decu – 142 dela, kocke i dinosaurisi“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
Dodirni i oseti – boje i oblici
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
689,00 RSD
SKU:
p1000057
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936022 |
| Brend | Pertini Books |
Moja velika knjiga o sportu i igrama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.199,00 RSD
SKU:
p1000061
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936060 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.