MAGNETNE KOCKE – 119 DELOVA Set sadrži 119 magnetnih kocki dimenzija 2 × 2 × 2 cm, što deci omogućava kreiranje neograničenog broja konstrukcija – od jednostavnih kula do složenih 3D struktura. Ugrađeni magneti olakšavaju povezivanje delova, pružajući trenutno zadovoljstvo i podstičući dalju igru. Ovo je odličan alat za razvoj prostorne mašte, logičkog razmišljanja i koordinacije. Kocke su namenjene deci starijoj od 3 godine. Set takođe uključuje šablone sa gotovim konstrukcijama. PAKOVANJE Proizvod dolazi u šarenoj kutiji, a svi delovi su pravilno zaštićeni kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 3 × 19 × 30 cm Težina: 0,68 kg
Set magnetnih kocki za decu – 119 delova
Šifra proizvoda:
HC737468-4492
Kategorije: Igračke, Konstruktori, Mega popusti
3.990,00 RSD Originalna cena je bila: 3.990,00 RSD.3.700,00 RSDTrenutna cena je: 3.700,00 RSD.
12 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
12 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5905817008407 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Set magnetnih kocki za decu – 119 delova“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.099,00 RSD
SKU:
K214017
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
Dodirni, oseti i nauči – FELT FUN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000055
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Dodirni i oseti – boje i oblici
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
689,00 RSD
SKU:
p1000057
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936022 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Set kucamo čekićem
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.379,00 RSD
SKU:
p1030930
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032721 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 18m+ |
| Zemlja porekla | Turska |
LORELLI MUZICKA VRTESKA – WILD ANIMALS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
mcg10310250000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | LORELLI |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.