Vrsta: fitnes oprema – trake sa otporom.Set od: 11 kom.U setu:• 5× traka u pet različitih boja otpora, nivoa otpora, težine otpora, veličine: • žuta, ultra lagani otpor, 4,50 kg, 5x8x1100 mm, • zelena, lagani otpor, 9,07 kg, 6x9x1100 mm, • crvena, srednji otpor, 13,61 kg, 5x9x1100 mm, • plava, jaki otpor, 18,14 kg, 5x10x1100 mm, • crna, super jaki otpor, 22,68 kg, 6x11x1100 mm,• 2 remena za gležnjeve, • 2 ručke, • 1 sidreni držač ovratnik za vrata,• 1 crna torba za skladištenje i nošenje.Materijal izrade: lateks, čelične kuke, tkanina.
Set elastičnih guma sa otporom, 11 kom./pakovanje
Šifra proizvoda:
22-790000
Kategorija: Oprema za vežbanje
1.199,00 RSD
47 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
47 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223227909 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Set elastičnih guma sa otporom, 11 kom./pakovanje“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Hula Hoop obruč 95 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
22-775000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223227756 |
| Brend | Denis |
AB točak jednostruki sa podlogom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.299,00 RSD
SKU:
22-780000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223227800 |
| Brend | Denis |
Fitnes set sa setom elastičnih otpornih traka
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.899,00 RSD
SKU:
22-783000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223227831 |
| Brend | Denis |
Balans platforma sa ekspanzerima, Half Ball balans trener + pumpa, ModernHome
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
GB-BS058-SB-4503
| Težina | 4,5 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Sport i putovanja |
| EAN | 5905817008001 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |
Ručni vibracioni masažer za telo sa 5 nastavaka, 20W, ModernHome
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
XB-309S-4508
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Sport i putovanja |
| EAN | 5905817008858 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | ModernHome |
| Zemlja porekla | Kina |
MULTIFUNKCIONALNA KLUPA ZA VEZBANJE GYM PRO BOLZZ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
16.750,00 RSD
SKU:
BOLFITGYMPRO-4801
| Težina | 20,65 kg |
|---|---|
| Mega popusti | Sport i putovanja |
| EAN | 8606035171962 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | BOLZZ |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.