Savršen set bubnjeva za decu koja žele zaploviti svijetom muzike. Jazz Drum Set nudi sve što mališanima treba za početak sviranja. Idealan je za one male muzičare koji su već istražili svaki lonac u kući stvarajući svoje prve melodije, a roditeljima koji preferiraju skladnije zvukove, ovaj set je pravo rešenje._x000D_
Što ranije vaše dete krene, to će brže i lakše učiti. Stvaranje idealnih uveta je ključno! Zato imamo dečje bubnjeve. Čak i najmlađi mogu savršeno započeti svoju muzičku avanturu. _x000D_
Set dolazi lepo upakovan, što ga čini sjajnim izborom za poklon._x000D_
_x000D_
-Vrsta: muzički instrumenti za decu._x000D_
-U setu: 1x veliki bas bubanj sa pedalom, 2x srednja bubnja, 2x mala bubnja, 1x činele, 2x palice za bubnjeve, 1x stolica._x000D_
-Napomena: rano učenje, kreativno, edukativno, zabavno._x000D_
-Materijal izrade: plastika, metal._x000D_
-Preporučeni uzrast: 5+._x000D_
Set bubnjeva, 5 kom, dječji glazbeni set
Šifra proizvoda:
65-103000
Kategorije: Igračke, Igre imitacije
2.899,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223651032 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Set bubnjeva, 5 kom, dječji glazbeni set“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Konstruktor Veliki blokovi i točkovi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.249,00 RSD
SKU:
p1008634
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
|---|---|
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| EAN | 8693461032516 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Moj prvi voz set
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
p1030928
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032288 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.