Staklena posuda: Ne
Easy storage: Lagan i kompaktan za lako skladištenje
Neto težina: 1.05 kg
Broj brzina: 1
Bruto težina: 1.29 kg
Dimenzije spakovanog uređaja (ŠxVxD): 13,5 x 13,5 x 24,5 cm
Dimenzije uređaja (ŠxVxD): 11 x 11 x 22,1 cm
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
20.190,00 RSD
4 na zalihama
4 na zalihama
Staklena posuda: Ne
Easy storage: Lagan i kompaktan za lako skladištenje
Neto težina: 1.05 kg
Broj brzina: 1
Bruto težina: 1.29 kg
Dimenzije spakovanog uređaja (ŠxVxD): 13,5 x 13,5 x 24,5 cm
Dimenzije uređaja (ŠxVxD): 11 x 11 x 22,1 cm
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 25 meseci |
| EAN | 8606019606275 |
| Boja | Bela, Crna |
| Brend | Vox |
| Snaga | 200 W |
| Zapremina posude | 0,5 l |
Na stanju
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032109900 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113433 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Nema na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032109917 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Nema na stanju
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299955505 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299954355 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 2,1 kg |
|---|---|
| Brend | aquaphor |
| Kapacitet | 2,8l |
| EAN | 4744131012773 |
Prijavi se na naš newsletter i preuzmi specijalan kupon za popust, saznaj prvi za akcije, nove artikle i najtraženije proizvode za sezonu.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
Još nemate nalog?
Napravi nalog
Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.