Digitalni prikaz sata
Godina/mesec/dan
LED displej
Pokazivac temperature
Probudite se uz alarm ili muziku
Radio SRC3100W
Šifra proizvoda:
8590669208852
Kategorije: Audio oprema, Radio i tranzistori
3.100,00 RSD
11 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
11 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8590669208852 |
| Brend | SENCOR |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Radio SRC3100W“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ROADSTAR CDR365UBL PRENOSIVI CD MP3 RADIO
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
6.997,00 RSD
SKU:
RSCDR365UBL
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800033017 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR PCD435NCD/BK DISKMEN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.673,00 RSD
SKU:
RSPCD435NCD/BK
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800031211 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR PCD498NMPBK DISKMEN MP3
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.364,00 RSD
SKU:
RSPCD498NMPBK
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032331 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR TRA1230BK TRANZISTOR
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.772,00 RSD
SKU:
RSTRA1230BK
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800033093 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR TRA2235RD TRANZISTOR
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.915,00 RSD
SKU:
RSTRA2235RD
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800031624 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Kettz KT-P300 LED Smart Projektor
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
21.990,00 RSD
SKU:
0KP300
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Ketz |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8605054707343 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.