Radio Denver TR-63LW bež
Šifra proizvoda:
5706751076503
Kategorije: Audio oprema, Radio i tranzistori
4.200,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 5706751076503 |
| Boja | Bež |
| Brend | Denver |
| Radio tuner | Analogni |
| Karakteristike | – AUX ulaz za povezivanje MP3 plejera – FM teleskopska antena – Ugrađena AM antena – Rotirajuće dugme za podešavanje jačine zvuka i stanica – Maksimalna izlazna snaga: 15W / 1.5W RMS – Ugrađeno |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Radio Denver TR-63LW bež“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ROADSTAR IGLA ZA GRAMOFON
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.565,00 RSD
SKU:
IGLA ZA GRAMOFON
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032157 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR HRA1245WD RADIO SA DRVENIM KUĆIŠTEM
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
4.548,00 RSD
SKU:
RSHRA1245WD
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032362 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR HRA1345NUSWD RADIO SA DRVENIM KUCISTEM
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.131,00 RSD
SKU:
RSHRA1345NUSWD
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032355 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR HRA1500 RADIO SA DRVENIM KUĆIŠTEM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.563,00 RSD
SKU:
RSHRA1500
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800028839 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR RCR4635UMPRD PRENOSIVI CD RADIO KASETOFON CRVENI
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10.499,00 RSD
SKU:
RSRCR4635UMPRD
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800033178 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Kettz KT-UP105 Podno Platno za Projektor 100″
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
18.790,00 RSD
SKU:
0KP017
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Ketz |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8605054710688 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.