Radio Denver TR-51 sivi
Šifra proizvoda:
5706751051852
Kategorije: Audio oprema, Radio i tranzistori
2.300,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 5706751051852 |
| Boja | Siva |
| Brend | Denver |
| Radio tuner | Analogni |
| Karakteristike | Napajanje je moguće preko kabla ili baterija. (koje nisu uključene) |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Radio Denver TR-51 sivi“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CAMRY CR1113 GRAMOFON
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
9.099,00 RSD
SKU:
CR1113
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 5908256831896 |
| Brend | Camry |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
CAMRY CR1168 GRAMOFON FM SD MMC USB BLUETOOTH
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
11.900,00 RSD
SKU:
CR1168
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 5902934833899 |
| Brend | Camry |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR CDR365UBL PRENOSIVI CD MP3 RADIO
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
6.997,00 RSD
SKU:
RSCDR365UBL
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800033017 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR HRA1245WD RADIO SA DRVENIM KUĆIŠTEM
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
4.548,00 RSD
SKU:
RSHRA1245WD
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032362 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR RCR4635UMPBK PRENOSIVI CD RADIO KASETOFON CRNI
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
10.260,00 RSD
SKU:
RSRCR4635UMPBK
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800033161 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR RCR4635UMPRD PRENOSIVI CD RADIO KASETOFON CRVENI
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10.499,00 RSD
SKU:
RSRCR4635UMPRD
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800033178 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.