LED Displej
FM Radio
20 Memorisanih radio stanica
Dvostruki alarm
Dimer
Radio budilnik SRC136WH
Šifra proizvoda:
8590669156238
Kategorije: Audio oprema, Radio i tranzistori
3.490,00 RSD
2 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
2 na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8590669156238 |
| Brend | SENCOR |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Radio budilnik SRC136WH“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ROADSTAR HIF1993BT MUZICKI CENTAR
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
26.099,00 RSD
SKU:
RSHIF1993BT
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032126 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR HRA1245WD RADIO SA DRVENIM KUĆIŠTEM
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
4.548,00 RSD
SKU:
RSHRA1245WD
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032362 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR PCD435NCD/RD DISKMEN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.673,00 RSD
SKU:
RSPCD435RD
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800031235 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR TRA1230BK TRANZISTOR
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.772,00 RSD
SKU:
RSTRA1230BK
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800033093 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR TRA2235RD TRANZISTOR
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.915,00 RSD
SKU:
RSTRA2235RD
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800031624 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Kettz Spoljno Platno za projektor 120″
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.990,00 RSD
SKU:
0KP015
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Ketz |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8605054710664 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.