Radijator uljani Vorner VRF11-0579
Šifra proizvoda:
8606012218628
Kategorije: Grejna tela, Uljani radijatori
7.850,00 RSD
10 na zalihama
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
10 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606012218628 |
| Boja | Bela / Plava |
| Brend | Vorner |
| Vrsta aparata | Uljani radijatori |
| Snaga | 2500 W + 400 W ventilator |
| Širina radijatora | cm |
| Visina radijatora | cm |
| Broj rebara | 11 |
| Ventilator | Da |
| Karakteristike | – Broj rebara: 11 – Snaga: 2500W + 400W ventilator – Zaštita od pregrevanja – Podesivi termostat – Tihi rad – Indikatorska lampica – Prostor za namotavanje kabla – Materijal: Metal – Boja: Siva |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Radijator uljani Vorner VRF11-0579“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Kalolifer EIFH/C-3 EEC
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.390,00 RSD
SKU:
7381032450029
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032450029 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/AG2-1500 3BE EEC X-HEAT Wi WFI
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
18.690,00 RSD
SKU:
7381032430588
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430588 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/T-2000 E EU
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
14.100,00 RSD
SKU:
7381032431127
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032431127 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica EIH/S – 2000 3BE EEC staklo
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
31.200,00 RSD
SKU:
7381032430922
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430922 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/AT-2003 3AI-W BI EEC inverter
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
29.700,00 RSD
SKU:
7381032430908
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430908 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/AT-2000 3AE EEC X-HEAT
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
22.900,00 RSD
SKU:
7381032430816
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430816 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.