Radijator uljani Linea LRF13-0578
Šifra proizvoda:
8606012218611
Kategorije: Grejna tela, Uljani radijatori
8.860,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
Nema na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606012218611 |
| Boja | Siva |
| Brend | Linea |
| Snaga | 2500 W + 400 W ventilator |
| Broj rebara | 13 |
| Ventilator | Da |
| Karakteristike | – Zaštita od pregrevanja; – Indikatorske lampice; – Termostat; |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Radijator uljani Linea LRF13-0578“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Stona grejalica EFH/C-5125 EEC
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.150,00 RSD
SKU:
7381032480019
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032480019 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Kalolifer EIFH/C-2 EEC
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.250,00 RSD
SKU:
7381032450012
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032450012 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/T-2000 E EU
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
14.100,00 RSD
SKU:
7381032431127
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032431127 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
XO Električna grejalica CF17 400W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.490,00 RSD
SKU:
XO0319
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | XO |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 6920680856213 |
ZILAN ZLN2052 GREJALICA KERAMIČKA STUBNA DC MOTOR + DALJINSKI+TAJMER 2000W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.599,00 RSD
SKU:
ZLN2052
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Zilan |
| Mega popusti | Grejna tela i grejna ćebad |
| EAN | 8682744802052 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ZILAN ZLN2281 MINI KERAMIČKA GREJALICA
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.370,00 RSD
SKU:
ZLN2281
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Zilan |
| Mega popusti | Grejna tela i grejna ćebad |
| EAN | 8682744802281 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.