Radijator uljani DeLonghi TRRSE1225
Šifra proizvoda:
8004399029675
Kategorije: Grejna tela, Uljani radijatori
15.990,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
Nema na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8004399029675 |
| Boja | Bela |
| Brend | DeLonghi |
| Vrsta aparata | Uljani radijatori |
| Snaga | 2500 W |
| Širina radijatora | 16 cm |
| Visina radijatora | 65 cm |
| Broj rebara | 12 |
| Ventilator | Ne |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Radijator uljani DeLonghi TRRSE1225“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Konvektorska grejalica ECH/AG2-1500 3BE EEC X-HEAT Wi WFI
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
18.690,00 RSD
SKU:
7381032430588
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430588 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica EIH/S – 2000 3BE EEC staklo
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
31.200,00 RSD
SKU:
7381032430922
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430922 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/AG2-2000 3BE EEC X-HEAT Wi WFI
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
20.990,00 RSD
SKU:
7381032430595
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430595 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/T-1500 M EEC M.Tajmer
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
10.490,00 RSD
SKU:
7381032430946
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430946 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 454 HALOGENA GREJALICA
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.790,00 RSD
SKU:
AR454
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Ardes |
| Mega popusti | Grejna tela i grejna ćebad |
| EAN | 8004032110159 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ZILAN ZLN2281 MINI KERAMIČKA GREJALICA
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.370,00 RSD
SKU:
ZLN2281
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Zilan |
| Mega popusti | Grejna tela i grejna ćebad |
| EAN | 8682744802281 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.