Radijator panel Tesy CN 06 200 EA CLOUD
Šifra proizvoda:
3800879206667
Kategorije: Grejalice, Grejna tela
22.190,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
Nema na zalihama
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 5 godina |
| EAN | 3800879206667 |
| Boja | Bela |
| Brend | Tesy |
| Snaga | 2000 W |
| Dimenzije | VxŠxD (32,2x140x8cm |
| Karakteristike | – Regulator toplote je elektronski – Za prostorije do 46-65m3 – Grejna površina: 19-26m2 – Brzo i lako povezivanje sa aplikacijom Tesy Cloud – AirSafe funkcija – Moderan skandinavski dizajn – adapt |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Radijator panel Tesy CN 06 200 EA CLOUD“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Kalolifer EIFH/C-3 EEC
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.390,00 RSD
SKU:
7381032450029
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032450029 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Stona grejalica EFH/C-5120 EEC
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.690,00 RSD
SKU:
7381032480026
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032480026 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Kalolifer EIFH/C-2 EEC
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.250,00 RSD
SKU:
7381032450012
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032450012 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/AT-1500 3AI-W EEC inverter
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
22.500,00 RSD
SKU:
7381032430823
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430823 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ADLER AD7738 STUBNA KERAMIČKA GREJALICA SA VENTILATOROM I TAJMEROM 2000W
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.800,00 RSD
SKU:
AD7738
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Adler |
| EAN | 5903887807340 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EHH007 MINI GREJALICA SA VENTILATOROM I TAJMEROM 400W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.590,00 RSD
SKU:
EHH007
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Esperanza |
| Mega popusti | Grejna tela i grejna ćebad |
| EAN | 5901299955703 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.