Radijator panel Tesy CN 06 140 EA CLOUD
Šifra proizvoda:
3800879206650
Kategorije: Grejalice, Grejna tela
19.890,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
Nema na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 5 godina |
| EAN | 3800879206650 |
| Boja | Bela |
| Brend | Tesy |
| Snaga | 1400 W |
| Dimenzije | VxŠxD (32,2x107x8cm |
| Karakteristike | – Regulator toplote je elektronski – Za prostorije do 34-45m3 – Grejna površina: 14-18m2 – Brzo i lako povezivanje sa aplikacijom Tesy Cloud – AirSafe funkcija – Moderan skandinavski dizajn – adapt |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Radijator panel Tesy CN 06 140 EA CLOUD“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Konvektorska grejalica ECH/AT-2001 3AI-W MG EEC inverter
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
29.990,00 RSD
SKU:
7381032430861
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430861 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/BM-1600 3BI-W EEC inverter
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
34.990,00 RSD
SKU:
7381032430625
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430625 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/AG2-2500 3BE EEC X-HEAT Wi WFI
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
23.750,00 RSD
SKU:
7381032430601
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430601 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/AT-1500 3AI-W EEC inverter
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
22.500,00 RSD
SKU:
7381032430823
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430823 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/T-1500 M EEC M.Tajmer
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
10.490,00 RSD
SKU:
7381032430946
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430946 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
CAMRY CR7721W GREJALICA KONVEKTORSKA STAKLO LCD + DALJINSKI+TAJMER
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.890,00 RSD
SKU:
CR7721
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Camry |
| Mega popusti | Grejna tela i grejna ćebad |
| EAN | 5902934837408 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.