Radijator panel Bosch EC2500-1WI
Šifra proizvoda:
3800879204915
Kategorije: Grejalice, Grejna tela
9.450,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
Nema na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3800879204915 |
| Boja | Bela |
| Brend | Robert Bosch |
| Vrsta aparata | Konvektorski radijator |
| Snaga | 2500 W |
| Širina radijatora | 97 cm |
| Visina radijatora | 40 cm |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Radijator panel Bosch EC2500-1WI“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Kalolifer EIFH/C-3 EEC
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.390,00 RSD
SKU:
7381032450029
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032450029 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/AG2-1500 3BE EEC X-HEAT Wi WFI
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
18.690,00 RSD
SKU:
7381032430588
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430588 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Kalolifer EIFH/C-2 EEC
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.250,00 RSD
SKU:
7381032450012
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032450012 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/T-1500 E EEC D.Tajmer
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.300,00 RSD
SKU:
7381032430977
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430977 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/AT-2000 3AE EEC X-HEAT
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
22.900,00 RSD
SKU:
7381032430816
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430816 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EHH007 MINI GREJALICA SA VENTILATOROM I TAJMEROM 400W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.590,00 RSD
SKU:
EHH007
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Esperanza |
| Mega popusti | Grejna tela i grejna ćebad |
| EAN | 5901299955703 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.