QUANTEK Q1206 KONVEKTORSKA GREJALICA 2000W
- Tri nivoa grejanja: 750W/1000W/2000W
- Podesivi termostat
- Zaštita od pregrevanja
- Ručice za lako prenošenje
- Mogućnost montiranja na zid
- Boja: Bela
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
2.100,00 RSD
547 na zalihama
547 na zalihama
QUANTEK Q1206 KONVEKTORSKA GREJALICA 2000W
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | QUANTEK |
| Rok isporuke | 3 – 5 radnih dana |
| EAN | 8606111064461 |
Na stanju
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032480019 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032450012 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032431127 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430625 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Nema na stanju
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430946 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Camry |
| Mega popusti | Grejna tela i grejna ćebad |
| EAN | 5902934837408 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Prijavi se na naš newsletter i preuzmi specijalan kupon za popust, saznaj prvi za akcije, nove artikle i najtraženije proizvode za sezonu.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
Još nemate nalog?
Napravi nalog
Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.