Moderan i svestran komad nameštaja, ova polica sa 4 nivoa izrađena je od kvalitetnog medijapana, pružajući elegantno i praktično rešenje za organizaciju prostora u vašem domu. Sa širokom primenom u različitim prostorijama kao što su dnevna soba, trepezarija,predsoblje ,kupatilo ili kancelarija, ova polica se ističe svojom funkcionalnošću i modernim dizajnom. Svaki od četiri nivoa ove police pruža dovoljno prostora za odlaganje knjiga, raznih dragocenosti, biljaka, kozmetike, peškira i drugih sitnih stvari. Njen raznoliki dizajn omogućava vam da personalizujete svaki nivo prema vašim potrebama, čime se postiže optimalna organizacija prostora. Izrađena od medijapana, ova polica kombinuje visoku izdržljivost sa sofisticiranim izgledom. Materijal pruža glatku i laku površinu za održavanje, čime se olakšava čišćenje i očuvanje svežeg izgleda. Njena svestrana upotreba čini je savršenim dodatkom svakog doma, prilagođavajući se različitim potrebama i enterijerima. Ukoliko tražite moderan komad nameštaja koji istovremeno pruža estetiku i funkcionalnost, ova polica je pravi izbor.
Polica ModernHome bamboo 4
Šifra proizvoda:
RH1908-08-456
Kategorije: Mega popusti, Police i organizacija doma, Police za odlaganje
8.500,00 RSD Originalna cena je bila: 8.500,00 RSD.7.840,00 RSDTrenutna cena je: 7.840,00 RSD.
3 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
3 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903089064039 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Polica ModernHome bamboo 4“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bolzz nap polica 3 nivoa pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLNAPPNK
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564809 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz polica bolzz step 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB03BEL
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564861 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 75cm x 34,5 x 31cm |
Polica ModernHome bamboo 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
RH1908-09
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089064046 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 75 x 34,5 x31 |
Modularna polica za knjige
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WYJ-072
| Težina | 17 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089064848 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 63 x24,5 x80 |
Polica za knjige LOFT 4 wild oak
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
CWJ6024112LG-WO
| Težina | 6,5 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903769976737 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 114 x58,5 x 23,5cm |
Kesper ksp69243 polica za vino borovo drvo fsc 15 flaša 50x50y28cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.150,00 RSD
SKU:
KSP69243
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | Kesper |
| EAN | 4000270692437 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.