Modernhome Bamboo polica predstavlja izuzetno elegantan i funkcionalan komad nameštaja, idealan za unapređenje enterijera vaše dnevne sobe, spavaće sobe, hodnika ili čak kupatila. Ova polica je pažljivo osmišljena kako bi zadovoljila estetske i praktične potrebe korisnika. Sa modernom završnicom koja ističe prirodnu lepotu bambusovog drveta, ova polica donosi toplinu i sofisticiranost prostoru. Konstrukcija od bambusa garantuje stabilnost i dugotrajnost, dok istovremeno doprinosi ekološkoj svesti, jer se radi o održivom materijalu. Tri praktične police od lakiranog medijapana nude dovoljno prostora za organizaciju knjiga, postavljanje biljaka ili izlaganje raznih sitnica koje dodaju lični pečat vašem prostoru. Ova polica je takođe veoma svestrana, mogućnost postavljanja je različitim prostorijama, od dnevnih soba do kupatila, zahvaljujući svojoj prilagodljivosti i kompaktnom dizajnu. Modernhome Bamboo polica ne samo da je funkcionalna, već i estetski doprinosi prostoru, pružajući harmoniju i sklad u enterijeru. Sa pažljivo odabranim materijalima i elegantnim dizajnom, ova polica je savršen izbor za one koji traže spoj stila, praktičnosti i ekološke odgovornosti u svom domu.
Polica ModernHome bamboo 2
Šifra proizvoda:
RH1908-10-475
Kategorije: Mega popusti, Police i organizacija doma, Police za odlaganje
6.100,00 RSD Originalna cena je bila: 6.100,00 RSD.5.620,00 RSDTrenutna cena je: 5.620,00 RSD.
1 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
1 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903089064053 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Polica ModernHome bamboo 2“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bolzz polica bolzz step 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB03BEL
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564861 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 75cm x 34,5 x 31cm |
Bolzz polica bolzz bamboo 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB0003
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564878 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 72cm x30cm x29cm |
Bolzz polica bolzz step 5
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLSTEP05BEL
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 8606112564892 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz polica za odlaganje stvari natur 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLBG003
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 8606112564922 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 108cm x 45cm |
Chomik metalna ugaona polica 5 nivoa *0892
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
GWI0892
| Težina | 25,1 kg |
|---|---|
| Brend | CHOMIK |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5900779800892 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 180cm x 90cm x 30cm |
Polica ModernHome bamboo 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
RH1908-09
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089064046 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 75 x 34,5 x31 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.