Polica metal medijapan 180x90x45cm 5X175kg_x000D_
Polica metal medijapan 180x90x45cm 5X175kg_x000D_
_x000D_
Visina police sacinjena je iz dva stubica od 90cm, koji spajanjem spojnicom formiraju visinu od 180cm._x000D_
_x000D_
Polica ima 5 nivoa, a svaki nosi 175kg. Ukupna nosivost je 875kg. Metalni deo police čine stubici u L profilu 30x30mm sa duzinskom perforacijom. Perforacija omogucava proizvoljno podesavanje raspona izmedju nivoa police._x000D_
_x000D_
Metal je pocinkovan, odnosno galvanizovan sto omogucava njegovu dugotrajnost i otpornost na koroziju u dodiru sa vlagom. Ispuna nivoa je presovani medijapan._x000D_
_x000D_
Polica metal – medijapan pogodna za opremanje kancelarisjkog, magacinskog ili prostora u kući. Brza i jednostavna montaža na žlebove._x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
Potrazite nas na facebook-u: https://www.facebook.com/Kupidobro.rs_x000D_
_x000D_
Pogledajte slicne proizvode: https://kupidobro.rs/?s=police&product_cat=0&post_type=product_x000D_
_x000D_
5 nivoa nosivosti po 175 kg_x000D_
_x000D_
Ukupne nosivosti 875 kg_x000D_
_x000D_
GALVANIZOVANA
Polica metal medijapan 180x90x45cm 5X175kg
Šifra proizvoda:
14834
Kategorije: Police i organizacija doma, Police za odlaganje
POLICA metal-medijapan dimenzija 180x90x45cm_x000D_
_x000D_
5 nivoa nosivosti po 175 kg_x000D_
_x000D_
Ukupne nosivosti 875 kg_x000D_
_x000D_
GALVANIZOVANA
5.890,00 RSD
5 na zalihama
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
5 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | SmartStorage |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Polica metal medijapan 180x90x45cm 5X175kg“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bolzz met polica sa tockicima plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLYER01
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 8606112564755 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz met polica sa tockicima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.500,00 RSD
SKU:
BOLPOLYER02
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| EAN | 8606112564762 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz polica bolzz bamboo 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB0003
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564878 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 72cm x30cm x29cm |
Polica za obucu metal 4
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.104,00 RSD
SKU:
XJ43K BLACK
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| EAN | 5905817000760 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 62 x62 x 19,5 |
Polica ModernHome bamboo 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
RH1908-09
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089064046 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 75 x 34,5 x31 |
Čiviluk sa 2 police police
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YLT-0311FBLACK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089068204 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | DIMENZIJE: Visina čiviluka: 150cm Širina šipke za vešanje: 107cm Širina osnove: 64.5cm Police: 62cm x 41cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.