Polica metal-medijapan 180x60x30cm, 5x175kg antracit_x000D_
Visina police sacinjena je iz dva stubica od 90cm, koji spajanjem spojnicom formiraju visinu od 180cm._x000D_
_x000D_
Polica ima 5 nivoa, a svaki nosi 175kg, koje je potrebno ravnomerno rasporediti po nivou._x000D_
_x000D_
Ukupna nosivost je 875kg._x000D_
_x000D_
Metalni deo police čine stubici u L profilu 30x30mm sa duzinskom perforacijom. Perforacija omogucava proizvoljno podesavanje raspona izmedju nivoa police._x000D_
_x000D_
Metal je pocinkovan, pa potom farban u antracit boji, što omogućava njegovu dugotrajnost i otpornost na koroziju u dodiru sa vlagom. Ispuna nivoa je sirovi presovani medijapan._x000D_
_x000D_
Dimenzije:_x000D_
_x000D_
– visina 180cm_x000D_
_x000D_
– širina 60cm_x000D_
_x000D_
– dubina 30cm_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
Težina_x000D_
10 kg_x000D_
_x000D_
_x000D_
Dimenzije_x000D_
90 × 7 × 30 cm_x000D_
_x000D_
_x000D_
Boja_x000D_
Antracit_x000D_
_x000D_
_x000D_
Broj nivoa_x000D_
5_x000D_
_x000D_
_x000D_
Visina_x000D_
180cm_x000D_
_x000D_
_x000D_
Širina_x000D_
60cm_x000D_
_x000D_
_x000D_
Dubina_x000D_
30cm_x000D_
_x000D_
_x000D_
Materijal_x000D_
Metal-Medijapan_x000D_
_x000D_
_x000D_
Montaža_x000D_
Žlebovi_x000D_
_x000D_
_x000D_
Nosivost po nivou_x000D_
175kg
Polica metal-medijapan 180x60x30cm 5x175kg antracit
Šifra proizvoda:
18060305175
Kategorije: Police i organizacija doma, Police za odlaganje
4.090,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
Nema na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | SmartStorage |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Polica metal-medijapan 180x60x30cm 5x175kg antracit“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bolzz nap polica 3 nivoa zelena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLNAPGRE
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz polica bolzz bamboo 4
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB0004
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564908 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 98cm x 35cm x35cm |
Bolzz polica za odlaganje stvari natur 2
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLBG002
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 8606112564939 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 97cm x 45cm |
Platneni cipelarnik sa policama
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.199,00 RSD
SKU:
PJJSC003
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| EAN | 5903769979240 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 161 x 51 x 28cm |
Stalak za cipele i jakne sa policama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
GH-202 BLACK
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903089066729 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 190 x66 x28 |
Čiviluk sa policom za obuću
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YLT-0311EBLACK
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089062516 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | DIMENZIJE: Visina čiviluka: 150cm Širina šipke za vešanje: 107cm Širina osnove: 64.5cm Policu: 62cm x 41cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.