Razvijena u saradnji sa psihomotornim terapeutima, ova evoluirajuća podloga sa tri uklonjiva panela je neophodna podloga za igru za roditelje koji žele da vide kako beba dobro raste i uči kroz bogate i raznovrsne igre. Uključuje uklonjive lukove na koje možete okačiti dodatke u kontrastnim bojama i tkaninama kako biste podstakli bebino interesovanje. Ova senzorno-motorna podloga za igru, laka za transport i pranje, pomoći će bebi da se razvija i napreduje u svojim pokretima. Ova evoluirajuća podloga će pratiti dete dugo vremena zahvaljujući svojoj modularnosti. Jake strane: – Evoluciona: podloga omogućava mnoge rasporede u 2 ili 3 panela, na podu, uz zid, u ogradi za igru, kraj do kraja… da se rasporedi prema vašim željama i veličini bebe. Može se razvijati tokom meseci ili čak godina. – Čvrsta, ali mekana podloga za pomoć bebinoj pokretljivosti – Pomaže u posturalnom i lokomotornom razvoju – Pomaže u propriocepciji: čini bebu svesnom svog tela u prostoru. – Praktična: lako se pere i sklapa za lako skladištenje i transport Savet: Menjajte položaj i orijentaciju bebe na podlozi kako biste je podstakli da gleda u različite tačke i podstakli njeno interesovanje. Prostirka je dimenzija 90 cm x 90 cm. Otkrijte druge proizvode iz Kaloo Stimuli asortimana kako biste podržali svoje dete tokom njegovog razvoja kroz takozvane senzorno-motorne igre.
PODLOGA ZA STIMULACIJU RAZVOJA
Šifra proizvoda:
K971606
Kategorije: Gimnastika za bebe, Podloge za igru I tepisi
13.399,00 RSD
5 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
5 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2,651 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100478 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „PODLOGA ZA STIMULACIJU RAZVOJA“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Podloga za igru za decu safari puzzle 9 elemenata 93x93cm Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ECOEVA009
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5903769975280 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 33k33k10 cm, dimenzije proizvoda 93cm x 93cm |
Podloga za igru city 9 elemenata 90.5×90,5cm iplay Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
0395
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 6958868803957 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 80x40x10 cm |
Sklopiva dvostrana podloga „Park“ 150x180x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.990,00 RSD
SKU:
20016
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | Playtime |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
Premijum D&B sklopiva podloga sa dva lica Zabavan dan 147x196x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.500,00 RSD
SKU:
20133
| Brend | Duck&Bear |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Staza+Zoo vrt 150x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.200,00 RSD
SKU:
21382
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449885 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Baloni+Vesela učionica180x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.490,00 RSD
SKU:
21408
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449878 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.