Plišana igračka hobotnica za velnes je savršena plišana igračka koja pomaže u ublažavanju bebinih malih bolova. Njena uklonjiva navlaka sadrži uklonjivi džep. Džep, ispunjen glinenim perlicama i cvetovima lavande, može se staviti u mikrotalasnu ili zamrzivač za topli ili hladni efekat. Pristup džepu je osiguran zahvaljujući čičak sistemu za bezbednu upotrebu. Napravljena od super mekog krzna, pružiće svu mekoću koja je bebi potrebna od rođenja. Leđa su ukrašena printom „Plesni talasi“ ukrašenim vezom ribica koji podseća na mir okeanskih dubina i talas mekoće i blagostanja koji pruža plišana igračka za velnes. Njena velikodušna veličina je idealna za grejanje vašeg deteta u krevetu i ublažavanje bolova. Bez džepa, plišana igračka hobotnica će udobno omotati bebu svojim mekim pipcima i postati njen najbolji drug za maženje. Molimo vas da uklonite džep pre pranja u mašini. Uputstvo za upotrebu je uključeno unutar plišane igračke. Termofor ima mnogo prednosti. Lavanda pomaže kod opuštanja i spavanja zahvaljujući svojim smirujućim i umirujućim svojstvima. Dimenzije: 28 cm
PLIŠANI OKTOPUS FEEL GOOD 28 CM
Šifra proizvoda:
K970701
Kategorije: Igračke, Plišane igračke
2.699,00 RSD
4 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
4 na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,32 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100355 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „PLIŠANI OKTOPUS FEEL GOOD 28 CM“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.149,00 RSD
SKU:
K214014
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140148 |
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
Dodirni, oseti i nauči – FELT FUN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000055
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Auto umetaljka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1016292
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031878 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.