Uživajte u udobnosti koju pruža naš plišani krevetac za kućne ljubimce brenda Petsi – idealno mesto za vašeg psa ili mačku. Ovaj mekan i pahuljasti krevet osmišljen je za dubok i prijatan san, pružajući podršku za vrat i glavu vašeg ljubimca zahvaljujući bočnim zidovima. Vaš ljubimac će sigurno ceniti ovaj divan kutak za odmor na svoj jedinstven način. Dozvolite mu da se opusti u mekom krevetu i uživa u trenucima relaksacije. Krevet je pogodan za pse i mačke težine do 25 kg. Osim što omogućava bolji kvalitet sna, vaš ljubimac će se osećati sigurno jer pliš imitira krzno majke ljubimca. Osim toga, jastuk će biti savršen za hladne dane. Proizvod ima dno koje sprečava klizanje i otporno je na vlagu, čime osigurava stabilnost i dugotrajnost. Plišana tkanina od 4 centimetra će obradovati i zagrejati svaku malu životinju. Sa dimenzijama od 53 x 50 x 5 cm u tamno sivoj boji, ovaj krevetac savršeno se uklapa u vaš prostor, pružajući udobnost i sigurnost vašem ljubimcu. Punjenje je napravljeno od 100% polipropilenske netkane tkanine, sigurne za vaše ljubimce. Udobnost i bezbednost su zagarantovani sa svakim korišćenjem našeg krevetca za kućne ljubimce Petsi.
Plisani krevet za kucne ljubimce 80cm tamno siva
Šifra proizvoda:
MODEL_15298_1-528
Kategorije: Mega popusti, Pet program
5.900,00 RSD Originalna cena je bila: 5.900,00 RSD.5.200,00 RSDTrenutna cena je: 5.200,00 RSD.
19 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
19 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903332008827 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Plisani krevet za kucne ljubimce 80cm tamno siva“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Masinica za sisanje ljubimaca Basic
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.700,00 RSD
SKU:
5996415034462
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5996415034462 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Plisani krevet za kucne ljubimce 60cm tamno sivi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
MODEL_15297_1-529
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903332008810 |
Češko za mačke sa visećom igračkom brown
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KF81002 BROWN-3170
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769973675 |
TRANSPORTNA TORBA ZA KUCNE LJUBIMCE POSHEST 03
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPETBAGPO3-3918
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606035170378 |
TRANSPORTNA TORBA ZA KUCNE LJUBIMCE POSHEST 04
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPETBAGPO4-3919
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606035170385 |
KOFER ZA TRANSPORT KUCNIH LJUBIMACA HOLLI 1
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPETKOHOL1-3925
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606035170446 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.