Upoznajte naš novi plišani krevetac za kućne ljubimce brenda Petsi – savršeno mesto za vašeg psa ili mačku da uživa u udobnosti. Ovaj mekan i pahuljasti krevet pruža podršku za vrat i glavu vašeg ljubimca zahvaljujući bočnim zidovima, omogućavajući mu dubok i prijatan san. Vaš ljubimac će sigurno ceniti ovaj divan kutak za odmor na svoj jedinstven način. Dozvolite mu da se opusti u mekom krevetu i uživa u trenucima relaksacije. Krevet je pogodan za pse i mačke težine do 9 kg. Osim što omogućava bolji kvalitet sna, vaš ljubimac će se osećati sigurno jer pliš imitira krzno majke ljubimca. Takođe, jastuk će biti savršen za hladne dane. Proizvod ima dno koje sprečava klizanje i otporno je na vlagu, čime osigurava stabilnost i dugotrajnost. Plišana tkanina od 4 centimetra će obradovati i zagrejati svaku malu životinju. Sa dimenzijama od 44 x 39 x 5 cm, u svetlo sivoj boji ovaj krevetac savršeno se uklapa u vaš prostor, pružajući udobnost i sigurnost vašem ljubimcu. Punjenje je napravljeno od 100% polipropilenske netkane tkanine, sigurne za vaše ljubimce. Udobnost i bezbednost su zagarantovani sa svakim korišćenjem našeg krevetca Petsi .
Plisani krevet za kucne ljubimce 60cm svetlo sivi
Šifra proizvoda:
MODEL_15294_1-530
Kategorije: Mega popusti, Pet program
3.200,00 RSD Originalna cena je bila: 3.200,00 RSD.2.890,00 RSDTrenutna cena je: 2.890,00 RSD.
3 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
3 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903332008780 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Plisani krevet za kucne ljubimce 60cm svetlo sivi“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Masinica za sisanje ljubimaca Basic
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.700,00 RSD
SKU:
5996415034462
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5996415034462 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Sofa za kućne ljubimce u obliku šape, veličine L
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.299,00 RSD
SKU:
95-530000
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 3850223955307 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | Denis |
TRANSPORTNA TORBA ZA KUCNE LJUBIMCE POSHEST 02
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPETBAGPO2-3917
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606035170361 |
TRANSPORTNA TORBA ZA KUCNE LJUBIMCE POSHEST 03
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPETBAGPO3-3918
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606035170378 |
TRANSPORTNA TORBA ZA KUCNE LJUBIMCE POSHEST 04
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPETBAGPO4-3919
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606035170385 |
TRANSPORTNA TORBA ZA KUĆNE LJUBIMCE BERN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPETBAGBERN-3920
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606035170392 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.